HeadBed pasuje do wszystkich standardowych myjni fryzjerskich!

Nadaje się do wszystkich zakładów fryzjerskich, salonów domowych, przenośnych umywalek a także do wielu zakładów opieki.

Zapewnia swoim klientom najwyższy komfort, relaks i bezpieczeństwo, podczas mycia głowy, regeneracji czy zmywania koloru.

Produkt Medycznie Popierany!

Spełnia pełne wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) oraz wymogi opieki zdrowotnej.

Utrzymuje głowę w optymalnej pozycji aby nie obciązać kręgów szyjnych jednocześnie spełniając rolę ergonomicznej poduszki.

HeadBed jest opatentowany jako specjalnie opracowny  kształt dla wsparcia głowy i szyi. Specjalnie zaprojektowana poduszka jest na tyle mała a jednocześnie komfortowa, aby wspierać głowę i szyję, ale także nie prezszkadzać w komfortowej pracy fryzjera  przy kończniu kolorowyzacji, spłukiwaniu szamponu itp. HeadBed doda kolejne miłe doświadczenie podczas wizyty u fryzjera poprzez dodatkowy komfort. Teraz możesz spokojnie w swojej myjni przeprowadzić naprawdę relaksujący masaż głowy swojemu klientowi.


Produkt jest nie  tylko dla klientów salonów, którzy zakochali się w nim I jego stylistach ale także jest idelanym wsparciem i wygodą w pracy kazdego fryzjera. HeadBed jest dla fryzjerów.

Fryzjerzy bardzo często zgłąszali nam wile uwag w kwestii dyskomfortu (generalnie narzekania klientów) jaki dosznają w momencie pracy przy myjni… Często wręcz poganiają Stylistów aby jak naszybciej opuścić to “miejsce”.

HeadBed eliminuje wycieki wody, utrzymując suchość i wygodę klientów oraz sprawia, że ​​usuwanie koloru jest łatwiejsze. HeadBed nie koloryzuje się a woda spływa po nim “jak po kaczce”


"Podczas prowadzenia szeroko zakrojonych badań na przestrzeni lat, numerem jeden jaki klienci wymieniali był "dyskomfort i ból związany z odchylaniem głowy w salonowej myjni” więc rozwiązaliśmy go, mówi Katarzyna Randabel, Wynalazca HeadBed.


Zatwierdzony przez fryzjerskie elity, jako jeden z najbardziej znaczących osiągnięć w wygodzie klienta przez dziesięciolecia.

Odkąd mam BedHead moi klienci częściej zapisują się na regenerację maseczką oraz masaż głowy - koniecznie w myjni!

Eliza Zdrojowska - Stylista z Krakowa

Home

Firma

OFERTA:

Affinage

sojourn

A.S.P - Kitoko

Subrina

Ghd

Kontakt

Obserwuj nasze profile na stronach społecznościowych. Zagraj w  nasze konkursy  lub  powiedz nam o swoich fantazjach! Baw się z  nami!

Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie 24 sp. z o.o.

71-476 Szczecin ul. Wojciechowskiego 3

NIP 851 317 16 79


www.ekf24.pl

Email: info@ekf24.pl

Tel. 533 309 065  |  531 091 643  |  533 478 811

Bądź z nami!

Infolinia : (+48) 533 309 065

Polityka prywatności

Polityka Cookies

Home
Home Firma Affinage Sojourn Subrina ghd HeadBed Kontakt Sklepy