Home Aktualności Produkty Firma Dostawy Edukacja Franczyza Kontakt Filmy Promocje Kariera
Materiały do pobrania

Zrewolucjonizowany system koloryzacji włosów dostępny tylko w farbach INFINITI. Koloryzacja w tym systemie to bezpieczeństwo - zero podrażnień, uczuleń oraz trwalszy kolor. Zwi ekszona wydajność do 25% oraz pokrywanie siwych włosów bez dodawania innych farb.

Całkowicie NOWA farba INFINITI Nowa seria farb serii 12. Całkowicie zmienia podjeście do świata blondów

Seria farb superrozjaśniających jeszcze więcej potrafi niż dotychczas.

Farby rozjaśniają włosy o 4-5 tonów zachowując niesamowitą kondycję włosa.

Dzięki zastosowaniu  technologii DATEM PLUS nie podrażniasz skóry głowyklientki a olej arganowy w połączeniu z masłem shea sprawiają, że włosy błyszczą oraz są odżywione - pomimo iż zrobiłaś proces rozjaśniania!

Możesz takżę zastosować farbę 12.0s która jeszcze bardziej “podkręca” siłę rozjaśnienia ale w tym celu należy skorzystać z szeregu szkoleń - polecamy temat :

PIĘKNE BLONDY 2013

W palecie znajdziesz zarówno odcienie ciepłe, zimne a także beżowe!

NIEZRÓWNANA TECHNOLOGIA DATEM PLUS®

Permanentna farba do włosów Infiniti wnika głębiej i szybciej do włosa niż jakakolwiek inna farba.
W trakcie procesu koloryzacji systematycznie zmniejsza się poziom pH, co w połączeniu z naszą unikalną Technologią DATEM PLUS® daje efekt intensywnych i  długotrwałych  rezultatów oraz gwarantuje 100% pokrycia siwizny bez dodawania „natury”.

INFINITI JEST DELIKATNE

Ultra niska zawartość amoniaku w farbie Infiniti oznacza, że nie jest konieczna tak duża ilość pigmentu do pełnej koloryzacji, a obniżenie tego czynnika bardzo mocno wpływa na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia podrażnień lub alergii. Niesamowita moc rozjaśniająca Infiniti pozwala na stosowanie znacznie niższych wód. To w połączeniu z delikatną formułą farby Infiniti z filtrami UV i zawartością olejku arganowego oraz masła SHEA sprawia, że włosy są pozostawione w pięknym stanie niezależnie od zastosowanego koloru  czy to blond, czy żywej czerwieni czy też odcieni naturalnych.

INFINITI JEST SZYBKIE

Technologia DATEM PLUS® pozwala na wykorzystanie delikatnego źródła ciepła w celu przyśpieszenia czasu działania do 25 minut (30 minut w przypadku serii 12), bez najmniejszego uszczerbku dla włosów.